SMBJ30A SVV MK ženklu TELEVIZORIAI Diodai ORIGINALUS 50PCS/LOT Nemokamas Pristatymas

Žymos: daug daug, diodų ženklas, Pigūs daug daug, Aukštos Kokybės diodas ženklas.

• Įrenginio Tipas: daug (50 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 5cm x 4cm x 3cm (1.97in x 1.57in x 1.18in)

Welcom, kad XINA ELEKTRONIKA

Jūsų pasitenkinimas yra mūsų verstis, Jei perkate daugiau prekių kiekį arba kitų Elektronikos sudėtis, Prašome susisiekti su mumis 1. Visi ICs yra visiškai naujas, aukščiausios kokybės sudedamosios dalys: absoliučiai jokių naudojami daiktai ar padirbti. 2. Straipsniai, siunčiami iš Tolimųjų Rytų, yra patikrinta dėl išvaizdos, pakuotės ir stabilumo.

3. Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Tikslios specifikacijos turi būti gautas iš lapo.

4. Apskritai, dauguma Ssd gaminamas, pastaraisiais metais ir gavo RoHS patvirtinimo.

5. Kainos, specifikacijas, o visus turimus daiktus gali keistis be išankstinio įspėjimo.

6. Mes nesame atsakingi už spausdinimo klaidas.

Mokėjimo Terminai

- Taip pat galite atlikti mokėjimą į mūsų įmonės sąskaitą, bet daugiau mokesčių turi mokėti.

- Kadangi jūs mokėjimą sėkmingai, galite atsiųsti mums Nuoroda NUMERIS arba MTCN.

Pristatymas

- Mūsų tikslas-apdoroti jūsų užsakymą artimiausiu metu. Dažniausiai užsakymai yra pristatomi per 2 dienas po apmokėjimo patvirtinimo.

- Kroviniai gali būti siunčiami UPS/FedEx/DHL/TNT tiesiai į jūsų Express Sąskaitą.

- Mes nesame atsakingi už pamestus, vėluoja, pažeistos pakuotės ar kitų klausimas dėl laivybos paslaugos.

Hk post MOQ 5usd Shippiing pasaulyje!!!

Garantija

Garantija taikoma tik remiantis šių taškų:

1. Integriniai grandynai yra užtikrinamas 45 dienų.

2. Mes priimame daiktų mainų su sąlyga, kad

- Kiekis nėra pakankamas, ar Straipsnių nėra suderinta.

- Naudoti komponentams arba kokybės defektų.

Garantija Neapima:

1. Techninė pagalba dėl gaminių naudojimo.

2. Konsultacijos dėl produkto konfigūraciją.

3. Programinės įrangos arba programinės įrangos atnaujinimas, nes tai būtų tuščia garantija.

4. Ilgiau nei 45 dienas po prekių išsiųstas.

5. Nutrauktas dėl pristatymas.

6. Stichinių nelaimių, vyras-padaryta žala, ne-profesionalus griovimo, priežiūros klaidų.

Grąžinimo Politika

1. Visi be trūkumų dalys yra taikoma 20-30% išteklių atkūrimui mokestis, nustatomas nuožiūra IC Dalių Sandėlyje.

2. Remiantis prekės yra grąžinamos, visi grąžinamas prekes turi būti 100% baigtas.

3. Sugedę elementai turi būti grąžintas IC Dalys Depot per dešimt (10) darbo dienų nuo dienos, kurią produkto.

4. Klientas yra atsakingas už krovinių vežimo išlaidas, susijusias su grąžinamas prekes.

5. Klientai turi apdrausti visus grįžti produktų nuo nuostolių arba žalos, o vaistas yra tranzito.

• Išėjimo Tipas: 30
  • Modelio Numeris: SMBJ30A
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Elektros

1pcs 1Speed 12V Kontroliuoti Keltuvo Gervė Nuotolinio Valdymo Sistema Nauja Aprašymas: 1 Greičio Kontrolės Keltuvo Gervė Nuotolinio Valdymo Sistema (AUKŠTYN/ŽEMYN/START/STOP/VAKARUS/RYTUS/PIETUS/ŠIAURĖ) Maitinimo Šaltinis Imtuvas: 12VDC Tai visiškai naujas, geros kokybės , didelio našumo prašome pirkti 9V baterija nuotolinio valdymo pulto,nes ji nėra leidžiama rašyti oro Mes