• Nagų Dailė |

1Pcs Štampavimo Nagų Plokštelės, Įrankiai, "PASIDARYK pats" Mados Nėrinių Gėlių Modelio Trafaretų Nagų Dailės Šablonai Spausdinimo Įrankis Nagų Dailės lenkijos Plokštė

Žymos: veidrodinis ekranas, plokštės virtuvę, plokštė, stiklas, veidrodis kaina, Pigus veidrodinis ekranas, Aukštos Kokybės virtuvės plokštė, Kinija plokštė, stiklas, veidrodis kaina Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)

Sveiki atvykę į Julianna Grožio! 1.Nėra sekimo numerį užsakymas išsiųstas Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plus . Nemokamą laivybos užsakymus , NR. STEBĖJIMO INFORMACIJĄ už Kinijos Ribų ( Kai kad jei norite, kad viso proceso stebėjimo, prašome pasirinkti standartinį express " paslauga. 2.Mes paramos dropshipping ir didmeninės, ir mes taip pat palaikome paypal mokėjimo būdą. 3.Paprastai, mes pažymėti paketą kaip "dovana", ir pareiškia, žema kaina, jums padės išvengti mokesčių. 4.Prašome nedvejodami palikti neigiamą atsiliepimą arba atidaryti ginčų, be jokių ryšių.Ačiū!

Specifikacija: 100% naujas mažmeninės Dydis:12 x 6cm Pakuotės Turinys: 1pc Nail Art Stamping Šabloną Instrukcijos: plokštės yra apsaugotas pagal plona skaidri apsauginė plėvelė, prašome pašalinti plėvele prieš naudojimą, kad nagų lakas gali būti perduoti stamper. Savybės: 1. Taikyti base coat arba reguliariai lenkijos ant nagų. 2. Taikyti nagų lakas į norimą atvaizdą per plokštė. (Rekomenduojama: Naudokite vientisos Spalvos Nagų lako, taip, kad tekstūros bus storesnis nei kitų nagų lakas) 3. Padaryti grandiklis pasilenkė 45 laipsnių kampu ir sunkiai pernelyg lenkų greitai ir stipriai iš vidaus į išorę. 4. Iškart paspauskite stamper švelniai valcavimo judesio pasiimti dizainas. Perduodamas vaizdas antspaudas. 5. Antspaudo atvaizdą ant savo nagų švelniai valcavimo judesio. Perduodamas vaizdas ant jūsų nagų. 6. Pakartokite aukščiau nurodytus veiksmus, visi jūsų nagai. 7. Po štampavimo nagų dailės, taikyti viršutinį sluoksnį ilgalaikio susidėvėjimo. Pastabos: 1. 1 colis = 2,54 cm, 1cm = 0.39 colių 2. Spalva: gali būti šiek tiek skiriasi spalva, nes kompiuterio monitoriaus. 3. Dydis: skirtumas matavimo metodas, prašome leisti 1-3cm dydžio nuokrypis.

Pristatymas 1.Jūsų paketas bus išsiųstas į jūsų užsakymas adresą, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas yra teisingas. 2.Straipsniai su nemokama sekimo numerį gabena Honkongo oro paštu arba Singapūro oro paštu. Paprastai pašte reikia 3-5 dienas atnaujinti būseną stebėjimo svetainėje. 3.Jei jums reikia pakuotės skubiai, pateikite užsakymą ir susisiekite su mumis mokėti papildomų laivybos kaina. 4.Mes pasistengsime jums padėti išvengti mokesčio, bet mes nesame atsakingi dėl bet kokių mokesčių. 5. Jei turite bet kokių klausimų apie jūsų užsakymą, prašome susisiekti su mumis pirmą, o ne atidaryti ginčų. Mes stengiamės išspręsti šią problemą už jus. Return 1.Jei norite grąžinti ar pakeisti produkto, prašome susisiekti su mumis per 7 dienas po to, kai jūs gaunate paketą. 2.Produkto grįžo turi būti originalioje pakuotėje ir statusą. Mes grąžinsime jums pinigus po to, kai mes gauti paketą. (Siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos ) 3.Nors mes tikriname kiekvieno produkto ir pakuotės juos profesionaliai, keli elementai gali būti pažeistas pristatymas. Kviečiame susisiekti su mumis dėl pakeitimas ar remontas.

• Funkcija: Lengvai DIY
  • Modelio Numeris: JBE-BC-01-10
  • dizainas: 12 Dizainą Jūsų Pasirinkimas
  • Prekės pavadinimas : Nėriniai Štampavimo Nagų Plokštelę
  • Šablono Tipas: Spaudos
  • Kiekis: 1 vnt
  • Tinka: Dizaino Nagų Štampavimo Šabloną
  • Elemento Tipas: Šablonas
  • Naudojimas: nagų dailės lenkijos
  • Stebėjimas : Su Sekimo Naujienos
  • Medžiaga: Nerūdijančio Plieno Vaizdo Plokštė
  • Svoris: 20g/pc Stamping Plate
  • Dydis: 12*6cm

Nataljka007
2017-10-28
beautiful! the unique felt nicely venian not wrapped.

JIGU Nešiojamas Baterija 434045-141 HSTNN-IB39 434045-621 434045-661 438134-001 438518-001 HSTNN-FB39 HP 500 520 4cells Prašome užtikrinti, kad produkto (- ų), kad jūs ketinate pirkti tinka, prekės ženklą, modelį ir dalies numeris ir jūsų prietaisas, Tai Nešiojamas Baterija gali pakeisti šias dalis numeriai: HP Laptop Suderinama Modelių Hp 434045-141 434045-621 434045-661 438134-001 438518-001 HSTNN-FB39 HSTNN-IB39 Šis Nešiojamas Baterija yra
Roko Stiliaus Juodos Odos Vyrai Dukart Suvynioti Bangle Apyrankės S. Plieno Mados Žavesio Graviruotas Tikėjimo Taikos, Ramybės, Tikėti, Viltis, Nerūdijančio Plieno Papuošalai: Vis daugiau ir daugiau žmonių pasirinkti Nerūdijančio Plieno papuošalai, rasite, kad ji nėra tamsėjimas ir oksiduojasi, Kas svarbiau, Jie visi yra hipoalergicznych. Tiek moterims, tiek vyrams, Tai gera priedų pasirinkimas. Nerūdijančio plieno Papuošalai naudoti labai stiprus metalo,
Gamyklos Kainų Mažmeninės Prekybos Novelyu Gyvūnų Rankogalių Segtukai Vyrų Mados Vario Medžiaga, Ruda Meška Dizaino Rankogalių Segtukai Nemokamas Pristatymas Reikšminiai Žodžiai: rankogalių segtukai, rankogalių segtukus, rankogalių sagos, vyrai, rankogalių segtukai, mados rankogalių segtukai, dizaineris, rankogalių segtukai, žalvario, rankogalių segtukai,vario rankogalių segtukai,metalo rankogalių segtukai, marškinių rankogalių segtukai,prancūzų rankogalių segtukai, derliaus