• centras |

JINHAO 159 Juoda Superior Verslo Fontanas Pen Naujas Storio Dovanos, Dekoracijos Office Studijų studentai, Naudojant

Žymos: jinhao 159 juoda, fontanas pen, jinhao 159, Pigūs jinhao 159 juoda, Aukštos Kokybės fontanas pen, Kinija jinhao 159 Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)

Pigūs didmeninės verslo dovanų rašiklį

Produkto Aprašymas

1.Tai yra visiškai nauja Pen,jis yra gražus ir tinka kiekvienam ;

2. Šie rašikliai turi daug spalvų ir rašo sklandžiai ;

4. Mes didmeninės ir mažmeninės prekybos,mes siūlome geros kainos mūsų didmeninės pirkėjų ir senų klientų

Mes tik parduodame aukštos kokybės rašikliai !

Pen Būklė: 100% Naujas

Pristatymas

1. Prekės bus išsiųstos per 1-3 darbo dienas po to, kai mes patikrinti jūsų mokėjimą.

2. Pasakykite man savo dabartinį adresą po apmokėjimo per 1-2 dienas; kitaip, mes išsiųsti jūsų prekės remiantis jūsų sąlyginio Deponavimo adresą, todėl įsitikinkite, kad jis yra teisingas.

3. Kartais ji galėtų būti ir ilgesnis dėl blogo oro, laiko švaistymas muitinės klirensas. Taigi, prašome palaukti, kantriai, kai jums nereikia gauti savo pozicijos dėl laiko. Jei jums nereikia gauti elementą, per trisdešimt dienų, prašome susisiekti su mumis, ir tada man bus padėti jums sekti jį.

Grąžinimo Politika

Tik brokuotas produktas bus pasiūlyta keistis.

Netinkamos kokybės produktų turi būti grąžinta per 30 dienų nuo tos dienos galite pateikti užsakymą.

Tai gali užtrukti iki 7 darbo dienų procesą grįžę po to, kai gausime jūsų produktą.Pirkėjas yra atsakingas už visus kitus laivybos mokesčius.

1. Prašome patvirtinti, kad gavo iš produktų, po to, kai jūs turite juos.

2. Jei turite bet kokių klausimų produktų gavote, prašome susisiekti su mumis laiku ir mes stengiamės, išspręsti problemas ir, kad esate patenkintas.

3. Kaip jūsų atsiliepimai yra tikrai svarbu mums, prašome užtrukti keletą minučių palikti teigiamą atsiliepimą, jei jūs patenkinti mūsų produktus ir paslaugas. Taip pat mes tą patį padarys jums artimiausiu metu. Ačiū!

4. Prašome nedvejodami kreipkitės į mus, prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes stengiamės, kad jūsų problemą galima išspręsti ir patenkinti savo poreikį.

Mėgaukitės apsipirkti į mano parduotuvę

Kaip visada, jei turite kokių nors klausimų, prašome atsiųsti žinutę su mūsų Klientų Aptarnavimo komanda, kurie yra tik labai laimingi galėdami padėti.

• Tipas: fontanas pen
  • Rašyti Taškas: 0,5 mm
  • Fontanas Pieštuko Patarimas Medžiaga: Kiti Metalai
  • Medžiaga: Metalo
  • Modelio Numeris: M
  • Plunksnų Medžiaga: Nerūdijančio Plieno
  • Pakuotė: Laisvas
  • Plunksnų Tipas: Standartinis Tipas
  • Specialios Paskirties: rašymas

Garsusis fontanas pen HEROJUS Juodos ir Sidabro Įrašą vidutinio plunksnų iridium originalių Dovanų Dėžutė H1013 Kaip pirkti: 1. Jei norite pirkti daug, ar daugiau, jums tiesiog reikia paspausti pirkti dabar formos dugną. 2. Jei norite pirkti konkrečių kiekis, prašome susisiekti su mumis.Mes pasikeis kaina už jus. 3. Jei norite pirkti kažką, kad mes ne ekranas, prašome susisiekti su mumis.Mes parodysime jums kaip galima
Jinhao 599 Mados Mielas 0,5 mm Plunksnų Fontanas Fen Rašalo Rašikliai Prabangių Dovanų Rašikliai Rašyti Office Raštinės reikmenys Nemokamas Pristatymas Gerbiami klientai, mūsų produktai gali būti pritaikyti LOGOTIPAS (šilkografija / lazeriu), jei turite tai reikia, jūs galite susisiekti su mumis tiesiogiai!
Jinhao X450 Visų Spalvų Sunkiųjų Verslo biuro Vidutinio plunksnų Fontanas Pen Naujas + Rašalo collocation Didmeninė kaina Produkto Aprašymas 1.Tai yra visiškai naujas Fontanas Pen,jis yra gražus ir tinka kiekvienas ; 2. Šie rašikliai turi daug spalvų ir rašo sklandžiai ; 3. Mes turime daug žinomų rašikliai,mes turime mūsų gamykloje ,ir gali suteikti pirmos klasės aptarnavimas bei geriausios kokybės . 4. Mes didmeninės ir mažmeninės