• Įrankiai |

(300-2500ml) pneumatinė matavimo Softdrin skysčio pripildymo mašina(pneumatiniai skysčio užpildu aliejaus, vandens, sulčių, medaus, muilo)

Žymos: mašina mašinos, mašina užpildyti, aliejus, vanduo, Pigūs mašina mašinos, Aukštos Kokybės automatinio pildymo, Kinijos naftos ir vandens Tiekėjai.

• Pakuotės Dydis: 110cm x 52cm x 52cm (43.31in x 20.47in x 20.47in)

G1 nerūdijančio plieno horizontalus pneumatinės pasta pripildymo mašina automatinė pripildymo mašina,didelio klampumo pasta pripildymo mašina (300-2500ml lquid ir įklijuokite pripildymo mašina,vienas pildymo noozle) Įrenginiai, Įvadas Šios serijos pripildymo mašina yra užsienio pažangių pripildymo mašina technologijų transformacija ir inovatyvius produktus, jos struktūra yra paprasta ir pagrįsta tiksliai, lengva valdyti, patogus dizainas labiau atitinka reikalavimus, šiuolaikinės įmonės. Plačiai naudojamas farmacijos, kosmetikos, maisto produktų, pesticidų ir specialių pramonės, yra aukšto klampumo skystis, pasta kiekybiniai pildymo ideali įranga. Įrenginio Funkcijos serijos pripildymo mašina struktūra yra pagrįsta, modelį, kompaktiškas, patikimas, tikslus, lengvas valdymas, pneumatinės dalis priima galios struktūros, Vokietijos FESTO ir Taivano AIRTAC, SHAKO kitų aerodinaminių komponentų. Medžiaga susisiekti dalys yra pagamintas iš 316L nerūdijančio plieno medžiagos, atitinka GMP sertifikavimo reikalavimus. Atsižvelgiant į vartotojų poreikius taikymo sritį, bet reglamentą modeliai pripildymo tūrio užpildymą ir spartos, didelio užpildymo tikslumas. Pildymo vadovas priima anti-nutekėjimo ir kėlimo užpildymo įrenginį. Pagrindinis postūmis orlaivių dujų šaltinis, klientai turi pareikšti savo oro kompresorius įranga. Techniniai Parametrai Modelis G1(pildymo valume 5-100m l) maitinimo Įtampa 220/110V 50/60Hz Galia 10W Užpildymo tikslumas ne didesnis kaip ± 0.5% Užpildymo greitis 5-20bottles / min Pripildymo tūrio 5-100ml,10-300ml,50-500 ml,100 - 1000ml 300-2500ml 1000-5000ml(pasirinkite pagrįsti savo reikalavimo) Įrengti oro slėgio 0.4-0 .6 MPa Su dujų vartojimo ≥ 0.1m3/min Staklių Svoris 40KG Mašinos dydis 1150x420x380mm Savybės: 220/110V 50/60HZ (jei reikia 110v , prašome informuoti mus ,tada mes bus padaryti 110v už jus )

· Apytikslės Greitis 20-40 vnt./min. (priklausomai nuo operatoriaus greitis, produkto tankis, parengia ilgis, užpildyti greitis ir kt.)

· Visos Dalys, kurios liečiasi su Produkto yra Maisto Klasės (SS 304/316)

· Apima vieną 30Liter Bunkeris

· Nerūdijančio Plieno Konstrukcija

· Tvirtas Rotacinis Vožtuvas Sistemos Projektavimas

· Pneumatinis Operacija

· Silikagelis O-žiedų Sistema(cam lokys 200 Celsijaus laipsnių)

· Stūmoklio Pašarų Greičio Reguliavimas

· Ne-drip Parinktį Įtraukti ir Įrengti

· Didelis Tikslumas (+/- 1%)

· Labai Lengva Valyti ir Prižiūrėti

· Sanitarinių Nerūdijančio Plieno Greito Atjungimo Armatūros

· Itin Lengva naudotis

· Greitai Prijungti/Atjungti, Pneumatinės Detalės.

Valdymo Skydelis:

Pusiau Automatinis/Nepertraukiamo Veikimo Selektoriaus Jungiklis

Oro Slėgio Daviklis

Oro Įleidimo Slėgio Reguliavimas

Stūmokliniai Tūrio Reguliuoti

Priedų

Oro Sunaudojimas 3-5KG 0.4-0.6 MPa Dėvėti dalių : silikagelis O-žiedų Sistema (kai teikimą, mes pasirengę jums pakaks naudoti vienerius metus. Klientas gali pirkti ateityje jų šalyje)

Sekimo Numerį

Sekimo numerį, bus pranešta per 2-3 darbo dienas po prekių pristatymo.

Jei turite kokių nors problemų su juo, prašome palikti mums žinutę.

Atskirti su elektros varikliu,siurblys yra pagamintas iš įvairių antikorozinės importuojamos medžiagos.Nėra mechaninis metalo dalis arba dilimui viduje siurblio.Siurblys gali stovėti naftos,šilumos,rūgščių,šarmų,dilimui ir chemijos produktai.Šio siurblio sujungia privalumas savarankiškai čiulpia siurblys ir cheminis siurblys.Ji gali savarankiškai čiulpia,šilumos apsaugoti, stabilaus darbo, Jei norite gauti daugiau antgalis , pls spustelėkite, jei norite peržiūrėti ir pirkti

• Tipas: Rankinių Įrankių Dalys
  • Prekės Pavadinimas: ZONESUN
  • Modelio Numeris: Pripildymo mašina

2vnt/daug K731b Sklandžiai Veido T tipo Kištukas Vyrų Ir Moterų Plug Parduoti nuostolingai JAV Baltarusija Ukraina Mes tiekiame Aukštos Kokybės ir Pigūs Gaminiai 2vnt/daug K731 Sklandžiai Veido T tipo Kištukas Vyrų ir Moterų Plug Nemokamas Pristatymas Rusija Paketą Sudaro: 2vnt, vienas patinas ir viena patelė plug Spalva: raudona Srovė: >50A Dydis: kaip paveikslų paroda Kištukai yra paauksuoti,
Didmeninė 9cm*9cm Mobiliojo Telefono Ekrane Remonto Valymo šluostės Dulkių kino Apliejimo Audinys Švarus Audinys 1. Labai minkštas, aukštos kokybės mikropluošto medžiaga sugeria ir pašalina dulkių, tepalų smudges, pirštų atspaudus ir kitus nešvarumus. 2. 100% Saugu valyti visų tipų paviršiams, įskaitant akiniai, akiniai nuo saulės, fotoaparatų lęšiams, kompiuterių ekranai, televizoriai, žiūronai, teleskopai, ir kitas subtilus
ZONESUN "PASIDARYK pats" ZONESUN Amatų Įrankis Swivel Peilis Deluxe Lydinio Reguliuojamas Strypo Aukštis Reguliuojamas Plieno Pjovimo Galva PASIDARYK pats ZONESUN Įrankis Black Dažų Spalva Atnaujinimus Swivel Peilis Su Plieno Pjovimo Galvos specifikacija Medžiaga: Lydinio Rankena Kiekis: 1 VNT Spalva: Kaip nuotraukose parodyta Pakuotėje: 1 vnt Odos Amato Įrankių Rinkinys (Įskaitant Plieno Pjovimo Galvutė(9MM) Šis Įrankių Rinkinys yra puikus būdas pradėti oda-amatų.