• Lemputes |

2017 Naujausias 12W COB LED lustas CREE Downlight Įleidžiamas LED Lubų šviesos Vietoje, Balta/ šiltai balta Šviesos Lempos

Žymos: šviesos lempos, šviesos vietoje, led, cob (chip, Pigūs šviesos lempos, Aukštos Kokybės šviesos vietoje, Kinija led, cob (chip Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (16 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 16cm x 16cm x 16cm (6.30in x 6.30in x 6.30in)

Nemokamas pristatymas Karšto parduoti!!! 12W LED Downlight AC110V-240V Kietas/Šilta Balta CE&ROHS 12W LED Prožektoriai, lubų

LED Tipas: LED žemyn šviesos

Galia:12W

Medžiaga: Aliuminio

Voltage: AC85V-265V

LED Lustas: CREE LED Lustas

Šviesos Srautas:100Lm/W

Spalva:Šiltai Balta ARBA Šaltai Balta

Spalvos Temperatūra:

Šilta balta 2700K-3300K ;

Šalta Balta : 5500K-6000K;

Spindulio Kampas: 120 Laipsnių

Matmenys: 120mm(D)x80mm(H)

Darbinė Temperatūra:-40 laipsniu, ~ 60 laipsnių

Tarnavimo laikas: daugiau nei 50 000 val.

CE&Rohs patvirtinimo

5 metų garantija

Apie mus ir Produktus: Šie elementai yra sunku apibūdinti tiksliai,dydžių ir Spalvų gali atrodyti kitoks asmuo, nei čia. Dėl skirtingų monitorių, mes negali būti atsakinga už variantus spalva tarp faktinės kristalų ir ekrano. Apie mus : Visi mūsų produktai are100%originali,Kristalai garsėja nepriekaištinga worksmanship,tikslumo pjovimo ir aiškumo, siūloma čia. Mes siūlome pačius geriausius.Jums bus daug pasididžiavimas priklauso mūsų produktus, kaip daug mes imtis tamo siūlo jums. mes siekiame pasiūlyti puikų klientų aptarnavimą,besąlygiškai produkto kokybės nesuderinta kainas ir vis dar kasdien,mes ir toliau bando padaryti jūsų pirkinių patirties su mumis .Esame atviri 7 dienas nuo 11 ryto iki 7 val.(est).Mes atsakysime į visus jūsų klausimus, jei turite kokių nors.Galite rašyti mums. Apie laivyba: mes paliks sekimo numerį, dėl jūsų, kad kai mes turime išsiųsti šį paketą ,jūs galite gauti jį ir patikrinkite, ar jūsų paketą po 24 valandų (Nes ji willtake apie 24 valandų pristatymo kompanija įkelti patikrinti informaciją apie savo interneto ). Jūs galite sekti paketą kurjerių įmonės nuorodą: Apie Aptarnavimas Po Pardavimo : 1.Kai gausite paketą ,prašome atidarykite pakuotę ir patikrinkite, ar visi daiktai yra darbo geros būklės, prieš jums pasirašyti .Nėra ženklas, jei prekės yra sugadintas ,ir paprašyti pristatymo kompanija, kad "žala "sertifikatas.Kitaip mes neteikiame jokios garantijos ir grąžinimas 2.Jei turite kokių klausimų ar komentarų apie mūsų produktus ar politikos ,prašome susisiekti su mumis elektroniniu Trademanaget arba el. Paštu,mes pasistengsime atsakyti per 24 valandas. 3.Mūsų produktai bus šiek tiek kitoks, nei nuotraukose .prašome kreiptis į tikrasis produktas nei gaunate . 4.Klientų patenkinamas yra labiausiai svarbus mums.jei turite problemų ar klausimų dėl jūsų operacijos, prašome susisiekti su mumis prieš paliekant bet kokį atsiliepimą arba atidaryti bet kokį ginčą .Neigiamų atsiliepimų neišsprendžia nieko.mes pasistengsime, kad būtų geriausia išspręsti problemas. Apie Grąžinimo Politiką: 1. Visi žibintai yra iki vienerių metų garantija .(ne įskaitant priedus ). 2. Mes padėsime jums nustatyti, kad prietaisas nemokamai 1 metus ,tačiau jums reikia mokėti siuntimo išlaidas ir naujus priedus, kaina . 3. prašome susisiekti su mumis prieš išsiunčiant prekes atgal, el. paštu arba internetu paslauga ,ir mes galėtume suteikti jums išsamią grįžti processures ir įsitikinti, ar viskas vyksta sklandžiai, Apie Atsiliepimus : 1.Jūsų Atsiliepimai yra tikrai svarbu mums, prašome užtrukti keletą sekundžių leavegreat atsiliepimus, jei esate satisfiedwith savo produktą ar paslaugą, labai jums ačiū !! 2.Mes visada siūlome mažiausią kainą už geriausias prekes bei paslaugas jums. 3. Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neutralus(3 žvaigždučių) arba neigiamas(1-2 žvaigždučių) atsiliepimus.Mes stengiamės išspręsti problemą ir palikti jus laimingą prekybos nuotaika čia. Ačiū! Apie Mūsų Misijos: 1.Eksportuoti aukštos kokybės prekės iš rytų konkurencingas kainas mūsų klientams . 2.Dirbti su klientais, siekiant sukurti savo verslą . 3.SIEKIANT Padidinti mūsų tarptautinės pirkėjas\\ \ 's pelningumo ir cometitiveness . 4.Tikiuosi, kad daryti verslą su jumis ir mes pažadą mes suteiksime jums geriausias prive ir geriausią aptarnavimą .

• Vidutinė trukmė (val.): 50000
  • LED Lustas Modelis: 3020
  • Formos: Žiedinius
  • Proga: gyvenamasis kambarys