Šešios gražios gėlės advanced užsakymą Queen ' s cool mint mėlyna tuščiaviduriai mados tekstilės technologijos

Žymos: Tekstilės, gėlių textil, Technologijos, Pigūs tekstilės, Aukštos Kokybės gėlių textil, Kinijos technologijų Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Skaitiklis
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 15cm x 10cm (3.94in x 5.91in x 3.94in)

Durų plotis: 150cm

Svoris: 280g/ M

Pirmasis yra tuščiaviduriai poveikį. Iš nuotraukų galima matyti, dalis tuščiaviduriai, yra klasikinis šešių žiedlapių gėlių modelio, išdėstymas, paskirstymas per Cuoluoyouzhi. Kiekvieną tuščiaviduriai ovalo formos, kurių ilgis apie 1,5 cm, plotis apie 0,8 cm, viduryje gėlių taip pat yra apvalumas spinduliu apie 0,4 CM, dydis beveik turi apie pusę elipsės, tarpai tarp pusių apie 0,8 cm. Priežastis, kodėl pateikiami duomenys yra duoti jums nuorodą. Kaip ir dydžio tuščiaviduris iš modelį ir priėmus, aš manau, kad pirkėjų širdis turi savo idėjų, čia tik pasakyti keletą žodžių, aš tikiuosi, jūs suprantate, kad jei per susivėlęs tuščiaviduriai dydžio, prašome jūsų atidžiai atsižvelgti.

Taip yra spalvos audinio.

Žinoti drabužio audinio spalvų žaisti intrigos, šiek tiek užuominą keisti pakankamai, kad jums gyvas monotonija gyvenime.

Šis audinys spalva yra elegantiškas ir prašmatnus, mėtų mėlyną. Jei spalva yra skonis, tada spalva yra šviežias, su šviesos saldus skonis, ne turtingas, bet dar gaivus. Ši spalva yra liniuotas su skirtingų spalvų kolokacijos gavo vizualinis poveikis yra didelis.

Čia, mes naudojame trijų skirtingų spalvų, kaip išklotos nuotraukas, aiškiai matome, kad mėlynos spalvos, gali pamušalas jausmą, ramioje, baltos spalvos, gali pamušalas glaustas prasme, nors tos pačios spalvos serijos mėlynas vanduo gali pamušalas iš prasme, švelnus. Žinoma, jūs galite taip pat pagal jų pačių pageidavimus pasirinkti įvairių spalvų, kad atitiktų pamušalas.

Medžiaga yra cheminis pluoštas, zomša, iš vienos pusės dėvėti ir paviršiaus maža aksomo, mano minkštesnė, priešingai, yra Matt meškeriotojų juoda. Šiek tiek jausmas viziją, turi skeletas, ventiliatorius, priklausančių storis pavasarį ir vasarą.

Gražus mėlynas pipirmėčių ir elegantiškas nedidelis tuščiaviduris. Visa medžiaga jaučiasi kaip saulėtą rytą, galite atidaryti langą ir įkvėpė laisvės, kad jausmas oras yra labai labai įdomus patogiau. Storis pavasario ir vasaros normalios versijos, todėl jūs galite taip pat padaryti modelį, kurie dėvi rūšies elegantiškas mažas kostiumas, padidinti temperamentas nesako, kad akys ryškios. Tuščiaviduriai vieną produktą, nes artėja rasos odos poveikis dažnai yra suteikti asmeniui jausmas, neryškus regėjimas, taip, kaip vizualinio svorio netekimas poveikį. Todėl, kad sijonas, ne tik parodyti gražaus kūno kreivės ir skonis pasakos Ventiliatorius Er.

Pirkėjai turi skaityti | PIRKĖJAS SKAITYTI

Chromatism

Parduotuvė visi produktai yra 100% nuotraukas, kurių buvo imtasi natūra, ir profesionalių dizainerių pagal produkto korekcija vaizdas spalvotas. Bet dėl šviesos, kampą ir ekrano kontrastingumas yra skirtingas, bus kai kurių spalvų skirtumas.

USD 39.51 /metras USD 31.68 /metras USD 37.05 /metras

• Pardavimo Režimas: Supjaustyti laisvas
  • Technics: Audiniai
  • Technologijos: Žakardo