• Išoriniai Priedai |

13.3*13.3 CM Pragaro Katė Galvos Juokinga Automobilio Langų Apdailos Lipdukai Asmenybės Motociklo Automobilių Lipdukas C4-0505

Žymos: automobilių lipdukas, juokinga automobilio, motociklų lipdukas, Pigus automobilių lipdukas, Aukštos Kokybės juokinga automobilio, Kinijos motociklų lipdukas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 25cm x 20cm x 1cm (9.84in x 7.87in x 0.39in)

Šis produktas susideda iš trijų dalių.Viršutinis sluoksnis yra skaidrus perkėlimo plėvele, vidurinis sluoksnis yra pagrindinis organas, apačioje yra apačioje plėvelė.

Pasta Įrankiai : C loth, Grandiklis arba Kredito Kortelės. Pasta Žingsnis : 1.Bus automobilio kėbulo gera, ir laikyti automobilio kėbulo sausas. 2.Prašome įsitikinkite, kad pasta padėtį ir lėtai pasta, pasta, tuo pačiu metu, prašome naudoti įrankiai, lipdukas, grandymo, plokščios, Kol filmas buvo nugriauta. 3.Tada įklijuokite po pakartotinių grandymo ir paspaudus, tada lėtai ašaros skaidrios plėvelės. 4.Paspauskite ašarų plėvelės po lipduką Iki butas,neleisk, automobilių lipdukai ir bet kokios fizinės gyvenimo skyrium arba išsikišusių dalių. 5.Jei sąlygų, gali vidutinio sunkumo šildymo, siekiant užtikrinti, kad lipdukas gali būti geriau ir tvirtai įstrigo automobilio kėbulo. Pastaba: Prašome plauti savo automobilį 2-3 dienas, ačiū!

Pristatymas:

1.Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plus. Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu.Laivybos laikas per Atostogas arba vartotojo Sezoną gali būti ilgiau nei įprastu laiku. Prašome pridėti dar 5-10 dienų vėlavimo.(Kai pirkėjas mažiau užsakymų nei $7. Mes atsiųsime Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plus. Tai ne apie bet kurios kitos svetainės gali užklausą stebėjimo informaciją. Paprastai gali pasiekti 20 iki 60 dienų.) Apie Mus nedvejodami kreipkitės į mus bet kuriuo metu, prieš ir po pirkimo; mes įsipareigojame savo 100% klientų pasitenkinimo. Mes atgal mūsų įsipareigojimų su puikų aptarnavimą, 100% visiškai pinigų grąžinimo ir klientų pasitenkinimo garantija. Pasiūlymą Su Pasitikėjimu!

• Modelio Pavadinimas: C4-0505
  • Pakuotė: Ne Supakuoti
  • Elemento Ilgio: 0cm
  • Modelis: Gyvūnų Modelis