Kindgems Papuošalai, Mėlyna Gabalas Karoliai Karoliukai, 2017 ment Super Populiarumas Europos bižuterijos Rasti Moterims

Žymos: karoliai karoliukai, bižuterijos, papuošalų mados, Pigūs karoliai karoliukai, Aukštos Kokybės bižuterijos, Kinija papuošalų mados Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 15cm (3.94in x 3.94in x 5.91in)

Prekės nuotraukos yra tikslios jums bus gauti. Visos nuotraukos buvo imtasi natūralios šviesos.

Aprašymas:

Medžiagos: Agatas

Žavesio Forma: Laisvės formos

Kokybės Klasė: AA

Dydis: 8-10*15-45mm, iš viso maždaug 15.5 colių vienam kryptis

Kiekis: 1strand , lygiai tas pats, kaip parodė nuotrauką

Pakuotė:

Suvynioti oro burbulas lapo ir tada supakuoti bubble mailer. Birių krovinių bus įdėti į kartono dėžutėje.

Pristatymas:

1. Visi iterms bus pristatomas su 3 dienas po mokėjimo padaryta, Kinija paštu paketinių nemokamai,ir jei jums reikia bet kokios kitos express,prašome pranešti mums laiku.bet gal jus mokate Kitų Transporto Išlaidos,ačiū!

2. Nemokamas pristatymas elementus, mes naudosime HK ar Kinija Paštu, Oro Paštu jums: prekės (- ių)

3. Daiktų dažniausiai trunka 10-30 dienos atvykti į daugelį šalių. Kai kurioms šalims ar kaimo vietovėse, tai gali užtrukti dar ilgiau laiko, nes ne dažnai, oro ir tikrinimą muitinės. Jei jums reikia greitai, prašome pasirinkti, EMS, DHL, UPS ar TNT, tai užtruks 3-5days atvykimo, papildoma krovinių vežimo savikaina yra 20 USD.

Apmokėjimas:

Sąlyginio DEPONAVIMO, T/T, Western Union, Paypal, visa.... Grįžti & Keistis Policija:

Mes esame labai įsitikinę, kad mūsų prekės bus susitikti ir pranokti jūsų lūkesčius. Tačiau, jeigu dėl kokių nors priežasčių jūs negalite visiškai patenkinti, tokių kaip elementą, yra kokybės problemų ar pažeista tranzitu, ir t.t., galite grąžinti jūsų užsakymą per 30 dienų nuo pirkimo datos. Prekė turi būti grąžinta į savo pradinę būklę, unworn ir nepakeisti, bet kokiu būdu. Mes neapima grįžti pašto ir tik parduotuvės kreditas yra išduodamas grįžti. Kaip grąžinti nepatinka daiktai geros būklės, pirkėjas turi sumokėti papildomą laivybos mokesčiai, kurie mokami už siųsti out. Apie MUS:

Mes specializuojamės pusbrangių Akmenų/Akmeniniai karoliukai daugiau kaip 10 metų ir turi turtingą patirtį projektavimo karoliukai. Visi mūsų siūlomi produktai yra visiškai rankų darbo, ir mes visada mession vadovauti tendencija papuošalų rinkoje. Apsilankykite pas mus !

Esu laimingas, kad atsakyti į bet kokį klausimą, kurį gali turėti, todėl prašome nedvejodami susisiekite su manimi. Aš pabandyti mano geriausia atsakyti jums ne vėliau kaip per 24 valandas, bet dienas.

• Modelio Numeris: CE3103
  • Stilius: Madinga
  • Elemento Tipas: Karoliai
  • Formos\modelis: Aikštė
  • Funkcija: Mados
  • Pakabukas Dydis: 15x45mm
  • Metalų Tipas: Nėra
  • Suderinamumas: Viskas Suderinama
  • Medžiaga: Pusbrangis Akmuo
  • Bauda ar Mados: Mados
  • Lytis: Moteris
  • Karoliai Tipas: Grandinės Karoliai
  • Grandinės Tipas: Lyno, Grandinės

5rows didmeninė žalia akmuo roundel 4*2mm karoliai 18-20" pobūdžio karoliukų mada FPPJ metalas: jade forma:roundel briaunotas spalva:žalia dydis:4*2mm ilgis apie 18inch pridėti 20cm pakabukas
Paprastas Klasikinis mados dvipusis kryžiaus Antikvariniai Sidabro Pakabukas Mergina Trumpas, Ilgos Grandinės Karoliai, Papuošalai moterims Gerbiamieji, Laimingų Naujųjų Metų.Mes sustabdyti siuntas per Pavasario Festivalis(Vasario 8 d. 23 Vasaris)ir vėl pristatymas nuo 24 Vas .Dėkojame už jūsų suprasti.
Didmeninės ar Mažmeninės prekybos 316L Nerūdijančio Plieno, Eteriniai aliejai, Automobilių Difuzorių Apranga Pemdant Įrašą Aromaterapija Papuošalai Mes esame profesionali, nerūdijančio plieno, gamintojų visų rūšių jewelrys Daugiau nei 10 metų gamybos patirtis Individualizuotos dizainas ,nemokamai ,graviravimas, Puikus aptarnavimas po pardavimo Produkto Detalę : Svoris : Apie 15~25g Aukštos qulity Nemokamai 12 Pagalvėlės Eterinis