• centras |

Iškrauna Greitai Įdėti ( Intarpas ) Nerūdijančio Plieno SUS304 Slopinimas, vyrių, Virtuvė, Miegamasis, Gyvenamasis kambarys Spinta durys

Žymos: Hing, plieno lynai, vyrių sistema, Pigūs hing, Aukštos Kokybės plieno lynai, Kinija, vyrių sistema Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)

Minkšto uždarymo vyrių/Slopinimas, vyrių/Buferinė vyrių

Produkto Detalę:

1) Pasiūlyti dydis: Įterpimo(Intarpas)

2) Medžiaga: Nerūdijančio plieno SUS304

3) Varžtus: nemokamai

• Medžiaga: Nerūdijančio Plieno SUS304
  • Tipas: Baldų Lankstai
  • Barelio Ilgis: Nerūdijančio Plieno
  • Modelio Numeris: Įterpimo(Intarpas)
  • Storis: 1,1 mm
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Metalo apdirbimo