• centras |

6pcs/aikštelė, nemokamas pristatymas riešo apyrankę pypkės granulių metalo rūkymas vamzdis, slapta, toke mediniai Jamaika Rasta rūkymas dovana

Žymos: apyrankė rūkymas vamzdis, rūkymas vamzdis, metalo pypkės, Pigūs apyrankę rūkymas vamzdis, Aukštos Kokybės rūkymas vamzdis, Kinijos metalo pypkės Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 12cm x 12cm x 12cm (4.72in x 4.72in x 4.72in)
  • Įrenginio Tipas: daug (6 vnt/lot)

6pcs/aikštelė,nemokamas pristatymas į JAV Kanada riešo apyrankę pypkės metalo granulių rūkymas vamzdis, slapta, toke mediniai

Jamaika Rasta rūkymas dovana

Tai rūkymas vamzdis, galite įdėti riešo

Tai yra apie 30CM ilgio

Įdėti PE maišas

Kuris tiks labiausiai vyras ir moteris,berniukas ir mergaitė

Sumaišykite spalvas,

pakuotė:

1 VNT Apyrankę rūkymas vamzdis

Spalva:atsitiktinių spalvų bus išsiųsta

Pastaba: Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą.

Mes užtikrintas stilius-tai tas pats, kaip parodyta paveikslėliuose.Ačiū !

Garantija Ir Grąžinimas

1. Visas prekes mes parduodame, yra geros kokybės, ir pagal tyrimo, kol jie yra siunčiami. Mes stengiamės vengti bet kokios kokybės problema.

2.Jei yra keletas darbų ar medžiagų defektų, produktus, prašome susisiekti su mumis pirma , mes keisis, tai ar pasiūlyti kitų sprendimų jums padaryti pasirinkimą.

3.Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo. Visi parodyti elementus, kurie turi būti geros būklės. Jie turi būti pagal resalable būklės. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t. Ačiū už supratimą ir bendradarbiavimą!

Pristatymas:

1. Mes atsiųsime pagal pristatymas metodas patikimesnis ir greitesnis būdų, kaip ypatingomis aplinkybėmis.gal laivybos metodas skiriasi su vienas jums pasirinkti.bet mes esame tikri, kad tai bus greičiausias būdas mes galime padaryti. Mes palikti pranešimą pasakyti sekimo numerį, kai mes išsiųsti prekes jums.

2. Jeigu turite kokių nors reikalavimų dėl prekių aprašymas ir deklaruota vertė laivybos gavimo dienos (komercinė sąskaita faktūra),pls palikite mums žinutę po apmokėjimo.

3. Mes nesame atsakingi už bet kokius muito ar importo mokestis

1. Klientų pasitenkinimas yra labai svarbus mums. Jei jus tenkina mūsų produktus, prašome neskubėti palikti mums teigiamų atsiliepimų. Jūsų padrąsinimo, tai padės mums žengti į priekį ir nuolat gerinti mūsų paslaugas.

2. Jei esate nepatenkintas prekės buvo užsakytos, nesijaudinkite, pls susisiekti su mumis pirmą, mes išspręsti problemą jums laiku. Manau, mes galime išspręsti bet kokį ginčą, per draugiškas derybas.

• spalva: balta juoda raudona derinys spalvų
  • Formos: Nemokamai Tipas
  • Modelio Numeris: apyrankė rūkymas vamzdis
  • Prekės Pavadinimas: HGHRC