Juoda cukraus kaukolės Stiklo Kupolas Pakabukas Sidabro Karoliai žmogui moters Papuošalai

Žymos: sidabro karoliai vyrams, sidabro karoliai, karoliai vyrams, Pigūs sidabro karoliai vyrams, Aukštos Kokybės sidabro karoliai, Kinija karoliai vyrams Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

pradėti

pabaiga

======= Sveiki atvykę į mūsų Smokykla.lt parduotuvėje! =======

Produkto Aprašymas

Dydis: Dia: 2,5 cm Su 50 cm grandinės (už papildomą grandinės 5cm )( jei jums reikia bet kokio dydžio,prašome susisiekti su mumis )(1 colis =2,54 cm) MOQ:1 vnt Spalvos:Sidabrinė , Bronzinė,Auksinė,Vario Plaukiojančios priemonės:Rankų darbo Pakuotė:Kiekvienas į Marlės maišelį . Proga:Visos Svoris:Apie 10 g, Jei jums reikia elementą, didelis kiekis,Prašome susisiekti su mumis už geriausią kainą.

Aišku nuotraukos:

------------ Pristatymas ------------

Sumaišykite Užsakymo

Tačiau atsiuntė sklypas yra normalu. Prašome nesijaudinkite apie tai. Ačiū už jūsų kantrybę.

Sumaišykite Kad> 7$, Smokykla.lt Standartinis Pristatymas (turi sekimo numerį ir Tarptautinių laivybos informaciją)

Sumaišykite Kad >$150,Nemokamas Pristatymas pagal EMS arba DHL ------------ Informacija ------------ 1. 100% Visiškai Naujas Ir Aukštos Kokybės. 2. Medžiaga: Lydinys,Stiklas 3. Spalva: Sidabro, Bronzos , Vario , Juoda 4. Grandinės Ilgis: 45+5 cm / 17.71+skirti 1,96 colių, 5. Pakabučiai dydis:2.8 cm*3.6 cm / 1.1*1.41 6 colių. P endant stiklo Skersmuo: 2,5 cm / 0.98 colių ------------ Pakuotės Turinys ------------ Pakuotė: 1*karoliai puikios būklės, pirkti su pasitikėjimu! Spalvos gali būti skirtingos, kaip ir skirtumas ekranas,pls suprasti.

• Aplinkos Apsaugos Standartas: Švino, Nikelio, Kadmio nemokamai
  • Ilgis: 50cm-55cm
  • Suderinamumas: Nėra
  • Pakuotė: Marlės maišelį..
  • Karoliai Tipas: Kaklo Pakabukas
  • Lytis: Moteris
  • karšto: mandala karoliai
  • Funkcija: Nėra
  • Kilmės vieta: Zhejiang, Kinija (Žemyninė)
  • Pavadinimas: nuotrauka stiklo cabochon
  • Stilius: stiklo perlas
  • Formos\modelis: Gyvūnų
  • dovanų: Dovanų žemiau $10
  • spalva: Sidabro,Bronzos,Vario ir Juodos
  • Metalų Tipas: Cinko Lydinys
  • Modelio Numeris: 18
  • Punktas: boho karoliai
  • Grandinės Tipas: Nuorodą Grandinės
  • Elemento Tipas: Karoliai
  • Medžiaga: Lydinys
  • Pakabukas Dydis: 25mm
  • Bauda ar Mados: Mados

2017 Naujas mados Tuščiaviduriai Širdies formos Karoliai,Klasikiniai Modeliai, Blizgus, Persikas Širdies Karoliai Nemokamas pristatymas Savybės: Prekės ženklas: Fashion Jewelry Lytis: Patelė Spalva: Foto Spalvos Grandinę Dydis : 46CM Įpakavimas: Atskirai suvynioti Medžiaga: Lieti Svoris: 5g Mūsų minimalus užsakymas yra 10 USD. Jūs galite maišyti skirtingų dalykų (jei jūsų užsakymas yra mažesnis nei $10, jums reikia papildomų krovinių sumokėjo $1.89).
"Žvaigždžių Karai" GALI PRIVERSTI Būti SU JUMIS, Karoliai, Šviesos saber Pakabukas mokėjimo, mes priimame Paypal, T/T, Western Union Atsiliepimų Jūsų Atsiliepimai yra tikrai svarbus mums. prašome palikite didžiosios atsiliepimus, jei jūs patenkinti mūsų produktų ar paslaugų. Gavusi atsiliepimus, mes bus daryti tą patį už jus. Ačiū. Prašome nedvejodami palikti neigiamą atsiliepimą prieš susisiekite
Szelam Ilgai Juostos Mygtuką Kristalų Pakabučiai, Karoliai, Papuošalai, Aukso Spalvos Grandinę Karoliai, Pakabučiai Collier Femme SNE160009 Nemokamas Pristatymas Ilgai Juostos Mygtuką Kristalų Pakabučiai, Karoliai, Papuošalai, Aukso chromu padengtas Grandinės Karoliai Pakabučiai Collier Femme SNE160009 100% Brand New Stilius: Mados Juvelyrika/ Karoliai & Pakabučiai Medžiaga:Eco-draugas Cinko Lydinio,Aukso, Sidabro Karoliai Dydis:77cm*6.2 cm Elementus:Susieti Grandinės