Nemokamas pristatymas BOSI 16" ranka skydelis pjūklas medienai-mangano plieno peilis

Žymos: skydelis pamačiau, rankinis pjūklas, medienos pjovimo staklės, Pigūs skydelis pamačiau, Aukštos Kokybės rankinis pjūklas, Kinija pamatė, medienos Tiekėjai.

• Pakuotės Dydis: 45cm x 10cm x 5cm (17.72in x 3.94in x 1.97in)

BOSI 16" ranka skydelis pjūklas, Pjūklo ašmenys yra pagaminti iš mangano plieno.surūdijęs nuo apdailos.PP Aplinkosaugos draugiškas rankena.

aštrus dvigubas dantų.

16"/400mm.

1 . 100 % Pasitenkinimo Garantija

Jeigu jums netinka daiktų, dėl bet kokios priežasties, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

mes atsakysime per 24 valandas.

2 . Naujas Laivybos ir tvarkymo Mes laivas į pasirinktų šalių. Mes laivas elementus per 4dienos, gavęs mokėjimą. Mes visada po savo daiktus, kuriuos Kinija Paštu (15-25 darbo dienas būti gautos). Paprastai savo sklypo atvyks sklandžiai. Tačiau kartais dėl nenumatytų veiksnių, ji būtų atidėtas keletą dienų kelyje. Jei jūs ne gauti jūsų prekės nuo tada, prašome susisiekti su mumis pirmą, mes pasiūlysime jums priimtiną sprendimą. jei norite gauti sklypas skubiai ,galite pasirinkti express " su savo laivybos kaina . Tuomet pristatymo laikas sumažės iki maždaug 5-10 darbo dienų. Jei turite kokių klausimų ar bet kokį specialų prašymą, prašome susisiekti su mumis. mes pasistengsime atsakyti per 24 valandas .

3. Mokėjimo būdas

Mes priimame mokėjimus Metodus Smokykla.lt per alipay, kaip nurodyta toliau:

4. Atsiliepimai

mes esame malonūs ir sąžiningi ali pardavėjas. tikimės, kad kiekvienas klientas galės mėgautis savo pirkinių nuo mano ali parduotuvėje . mes galėsime eiti per mūsų grįžtamojo ryšio failą reguliariai laikotarpį, ir paliks teigiamą grįžtamąjį ryšį dėl visų mūsų natūra klientams.

Jei jūs esate laimingas su pirkimų čia, teigiamų, būtų dėkingi. ir jei turite kokių nors klausimų dėl sandorių, prašome nedvejodami susisiekite su manimi, prieš jums palikti jokių atsiliepimų. Ačiū.

• Prekės Pavadinimas: SIJIBOSI
  • Medžiaga: Mangano Plieno
  • Tipas: skydelis pamačiau
  • Modelio Numeris: BS553606