• Auskarai |

Senovinių Sidabro Kobra Gyvatė Auskarai, Pakabukai Lašas/Tabaluoti Auskarai Moterims Mergina Mados Papuošalai, Dovanos, Aksesuarai Karšto Pardavimo A988

Žymos: žalvario auskarai, auskarai ratas, auskarai accessorize, Pigūs auskarai iš žalvario, Aukštos Kokybės auskarai ratas, Kinija auskarai accessorize Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 15cm (3.94in x 3.94in x 5.91in)
  • Įrenginio Tipas: daug (10 Poros/lot)

Apibūdinti Būklė:100% visiškai Nauja KIEKIS: 10 Poros MEDŽIAGA : lieti dydis : 52*18MM Svoris: viena pora 7,0 g, Tipas:Didmeninė Konversijos : 1 colis = 25.4 mm arba 1 mm = 0.0393 colių

Pristatymas

Dėmesio! Mes esame tarptautinės pardavėjas iš Kinijos žemyninės dalies. Būkite kantrūs! Mes paprastai siūlome standartinio tarptautinio oro paštu. Tai gali užtrukti maždaug nuo 15 iki 60 darbo dienas iki pristatymo. Jei turite kokių klausimų ar bet kokį specialų prašymą, prašome susisiekti su mumis. Mes pasistengsime atsakyti per 24 valandas, dėl laiko skirtumo tarp mūsų, ačiū už jūsų supratimą.

Vežėjo Pavadinimas Numatomas Laikas, Tranzito Stebėjimo Tarnyba DHL Apie 3-7days www.dhl.com EMS Apie 7-15 dienų www.ems.com Kinija Paštu Oro Apie 15-50 dienų www.17track.net/IndexEn.html ePacket Apie 7-20 dienų www.usps.com Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius, be sekimo informacijos.

PASTABA: Pirkėjas bus atsakingas už mokesčius, muitų ir kitų rinkliavų metu, pristatymas! Visi elementai turėtų būti vežamos į Smokykla.lt patikrinti adresą.

Atsiliepimų Sąlygos :

Mes pasiryžę jums pasiūlyti aukščiausios kokybės elementus su geriausias paslaugas, tai bus labai dėkingi, jei galite palikti savo teigiamą atsiliepimą. Jei jums buvo ne visiškai patenkintas, prašome suteikti mums galimybę išspręsti šią problemą, prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą, ar pradėti Ginčo.

• Medžiaga: Metalo
  • Auskarai Tipas: Lašas Auskarai
  • Stilius: Madinga
  • Lytis: Moteris