• centras |

Kelionės Aplink Pasaulį Žemėlapis Paso Dangtelis,atminties Kortelė, Maišelis,Porte Carte Paprasta,Verslo Kortelės Turėtojas,PVC Oda Kredito Kortelės Turėtojas Vyrai

Žymos: odos failą turėtojas, odinis usb turėtojas, oda individualizuotas verslo kortelės turėtojas, Pigūs odos failą turėtojas, Aukštos Kokybės odinė usb turėtojas, Kinija oda individualizuotas verslo kortelės turėtojas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 1cm (5.91in x 3.94in x 0.39in)

5688048528409912 Vėliau kaip Stiliaus JAV dolerių 14.20 /vnt JAV dolerių 33.00 /vnt US $ 5.00 /vnt US $ 5.00 /vnt JAV dolerių 6.00 /vnt JAV dolerių 35.60 /vnt US $ 5.00 /vnt JAV $ 15.99 /vnt JAV $ 32.00 /vnt JAV $ 20.00 /vnt US $ 5.00 /vnt JAV $ 15.99 /vnt JAV dolerių 26.80 /vnt JAV $ 18.90 /vnt JAV $ 2.89 /vnt.

Paso Viršelis/Paso Turėtojas/ID Kortelės skyrelio/ID Kortelės Laikiklį (Kredito kortelės skyrelio/Kredito kortelės Turėtojas/Dangtelis Dokumentų ir Bilieto

Excellet raštas padengti Pasas Užsienyje, Turizmo Ir Studijų

Dydis: 14*10CM

Pakuotė: indepaendent plastikinių maišelių pakuotė

Medžiaga: PVC oda

Svoris: 30 g

Savybės:Išskyrus atvejus, pradėti pasas pusėje,yra 9.9*7,3 cm ID Kortelės dangtelį į kairę.Elastiniai gali apsaugoti visą paso dangtelį taip, kad dokumentai nebus prarasti .

Paso dangteliai yra labai pigūs,bet labai mielas,labai gražus.Jūs galite nusipirkti daugiau vienetų kaip šventė, dovana vaikams,draugams,gerbėjams,tėvai,kolegos,tai bus staigmena jiems.Didžiulę džiaugsmo į jūsų gyvenimą.

Siekiant užtikrinti, kad jūs galite gauti prekių,bandykite užpildyti jūsų vardas,pavardė, adresas,telefono, pašto kodą.

Jei turite kokių nors klausimų,prašome susisiekti su mumis. Mes padarysime viską, kad teikti kokybiškas paslaugas jums .

• Pakuotė:
  • Formos: Dėžutė