• Karoliai & Pakabučiai |

10vnt/daug Druzy Rožinė Kristalų Geode Kvarco Akmens Pakabukas Neckace 30mm kiekvieną Druzy Brangakmenių Žavesio Drusy Krištolo Karoliai

Žymos: akmens pakabukas, kvarco akmens karolius, akmuo kvarcas, Pigiai akmens pakabukas, Aukštos Kokybės kvarcas akmuo, pakabučiai, Kinija kvarco akmens Tiekėjais.

• Įrenginio Tipas: daug (10 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 15cm (3.94in x 3.94in x 5.91in)

Prekės nuotraukos yra panašus, kaip jums bus gauti dėl natūralios saviraiškos forma, kiekviena iš jų yra ne tas pats. Visos nuotraukos buvo imtasi natūralios šviesos.

Aprašymas:

Medžiaga: Crystal Rock

Žavesio Forma: laisvės formos

Kokybės Klasė: AA

Dydis: maždaug 30mm kiekviena

Kiekis: 1strand, kad svoris yra vertinama kaip formos, kiekvieno nėra nustatyta

Pakuotė:

Suvynioti oro burbulas lapo ir tada supakuoti bubble mailer. Birių krovinių bus įdėti į kartono dėžutėje.

Pristatymas:

1. Visi iterms bus pristatomas su 3 dienas po mokėjimo padaryta, Kinija paštu paketinių nemokamai,ir jei jums reikia bet kokios kitos express,prašome pranešti mums laiku.bet gal jus mokate Kitų Transporto Išlaidos,ačiū!

2. Nemokamas pristatymas elementus, mes naudosime HK ar Kinija Paštu, Oro Paštu jums: prekės (- ių)

3. Daiktų dažniausiai trunka 10-30 dienos atvykti į daugelį šalių. Kai kurioms šalims ar kaimo vietovėse, tai gali užtrukti dar ilgiau laiko, nes ne dažnai, oro ir tikrinimą muitinės. Jei jums reikia greitai, prašome pasirinkti, EMS, DHL, UPS ar TNT, tai užtruks 3-5days atvykimo, papildoma krovinių vežimo savikaina yra 20 USD.

Apmokėjimas:

Sąlyginio DEPONAVIMO, T/T, Western Union, Paypal, visa.... Grįžti & Keistis Policija:

Mes esame labai įsitikinę, kad mūsų prekės bus susitikti ir pranokti jūsų lūkesčius. Tačiau, jeigu dėl kokių nors priežasčių jūs negalite visiškai patenkinti, tokių kaip elementą, yra kokybės problemų ar pažeista tranzitu, ir t.t., galite grąžinti jūsų užsakymą per 30 dienų nuo pirkimo datos. Prekė turi būti grąžinta į savo pradinę būklę, unworn ir nepakeisti, bet kokiu būdu. Mes neapima grįžti pašto ir tik parduotuvės kreditas yra išduodamas grįžti. Kaip grąžinti nepatinka daiktai geros būklės, pirkėjas turi sumokėti papildomą laivybos mokesčiai, kurie mokami už siųsti out. Apie MUS:

Mes specializuojamės pusbrangių Akmenų/Akmeniniai karoliukai daugiau kaip 10 metų ir turi turtingą patirtį projektavimo karoliukai. Visi mūsų siūlomi produktai yra visiškai rankų darbo, ir mes visada mession vadovauti tendencija papuošalų rinkoje. Apsilankykite pas mus !

Esu laimingas, kad atsakyti į bet kokį klausimą, kurį gali turėti, todėl prašome nedvejodami susisiekite su manimi. Aš pabandyti mano geriausia atsakyti jums ne vėliau kaip per 24 valandas, bet dienas.

• Elemento Tipas: Pakabučiai
  • Formos\modelis: Round
  • Bauda ar Mados: Mados
  • Modelio Numeris: CL0118