• centras |

Nemokamas Pristatymas Karšto Pardavimo Aukštos Kokybės shool "office" raštinės Fontanas Pen

Žymos: fontanas pen, kokybės automatiniai plunksnakočiai, pen fontanas pen, Pigūs fontanas pen, Aukštos Kokybės kokybės, plunksnakočiai, Kinija pen fontanas pen Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)

1.Tai yra visiškai nauja Pen,jis yra gražus ir tinka kiekvienam ;

2. Šie rašikliai turi daug spalvų ir rašo sklandžiai ;

3. Mes turime daug žinomų rašikliai,mes turime mūsų gamykloje ,ir gali suteikti pirmos klasės aptarnavimas bei geriausios kokybės .

4. Mes didmeninės ir mažmeninės prekybos,mes siūlome geros kainos mūsų didmeninės pirkėjų ir senų klientų

Mes tik parduodame aukštos kokybės rašikliai !

Pen Būklė: 100% Naujas

Pristatymas

1. Prekės bus išsiųstos per 1-3 darbo dienas po to, kai mes patikrinti jūsų mokėjimą.

2. Pasakykite man savo dabartinį adresą po apmokėjimo per 1-2 dienas; kitaip, mes išsiųsti jūsų prekės remiantis jūsų sąlyginio Deponavimo adresą, todėl įsitikinkite, kad jis yra teisingas.

3. Kartais ji galėtų būti ir ilgesnis dėl blogo oro, laiko švaistymas muitinės klirensas. Taigi, prašome palaukti, kantriai, kai jums nereikia gauti savo pozicijos dėl laiko. Jei jums nereikia gauti elementą, per trisdešimt dienų, prašome susisiekti su mumis, ir tada man bus padėti jums sekti jį.

Grąžinimo Politika

Tik brokuotas produktas bus pasiūlyta keistis.

Netinkamos kokybės produktų turi būti grąžinta per 30 dienų nuo tos dienos galite pateikti užsakymą.

Tai gali užtrukti iki 7 darbo dienų procesą grįžę po to, kai gausime jūsų produktą.Pirkėjas yra atsakingas už visus kitus laivybos mokesčius.

1. Prašome patvirtinti, kad gavo iš produktų, po to, kai jūs turite juos.

2. Jei turite bet kokių klausimų produktų gavote, prašome susisiekti su mumis laiku ir mes stengiamės, išspręsti problemas ir, kad esate patenkintas.

3. Kaip jūsų atsiliepimai yra tikrai svarbu mums, prašome užtrukti keletą minučių palikti teigiamą atsiliepimą, jei jūs patenkinti mūsų produktus ir paslaugas. Taip pat mes tą patį padarys jums artimiausiu metu. Ačiū!

4. Prašome nedvejodami kreipkitės į mus, prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes stengiamės, kad jūsų problemą galima išspręsti ir patenkinti savo poreikį.

Mėgaukitės apsipirkti į mano parduotuvę

Kaip visada, jei turite kokių nors klausimų, prašome atsiųsti žinutę su mūsų Klientų Aptarnavimo komanda, kurie yra tik labai laimingi galėdami padėti.

• Prekės Pavadinimas: MONTE MOUNT
  • Rašyti Taškas: 0,5 mm
  • Pakuotė: Laisvas
  • Plunksnų Medžiaga: Nerūdijančio Plieno