• Įvykis & Party |

Lentelėje Sklaidą, Konfeti, Kalėdos, Kalėdos Medžių Žvaigždžių Pabarstyti Papuošalai Šalis, Indai, 1 paketas

Žymos: šalis stalo, lentelėje sklaida, apdailos šalis, Pigūs šalies stalo, Aukštos Kokybės stalo sklaida, Kinija apdailos šalies Tiekėjams.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: Pakuotė

Apie MUS: Mes specializuojamės eksportuojančių visame pasaulyje ir buvo nuo 2008 metų. Mūsų įmonė pirmoji pradėjo eksportuojančių vestuvių naudai, dovanos ir vestuvių puošmena. Mūsų prekinis ženklas "Ateities & Fancy" yra pirmaujanti pavadinimas atveju, priedai ir padėjo daugeliui naujų kompanijų visame pasaulyje pradėti ten naują verslą, Mes esame čia, kad padėtų, padėti ir augti kartu. Mėgaukitės naršyti per mūsų parduotuvę ir jaustis laisvai susisiekti turėtų jums reikia pagalbos

Apmokėjimas:

Mes priimame sąlyginio Deponavimo

Pristatymas

Užsakymų paprastai išsiunčiamas per 3-7 darbo dienas , išskyrus švenčių dienas. Po oro paštu trunka 15-30 dienų daugelyje šalių,Atkreipkite dėmesį, laivybos Brazilija ir Rusija gali užtrukti porą mėnesių daugiau nei įprasta. Mes taip pat siūlome express siunta, pavyzdžiui, TNT, UPS, DHL, "FEDEX", RINKLIAVOS, ARMAEX, kuris paprastai imtis 3-7 darbo dienas. Didmeninė, mes paprastai tiekia nemokamas pristatymas dauguma šalių, jei jūsų šalies nėra nemokamas pristatymas, mes taip pat turi remti didelė nuolaida, laivybos mokestis, kuris rodomas sąrašo.

Mes tik laivas prekes jūsų nurodytu adresu į Smokykla.lt, todėl prašome įsitikinkite, adresas, kurį naudojate, yra teisinga.

Custom pareigos:

Visiems klientams, turėtų būti atsakinga už bet kokių vartotojo pareiga ir brokeris mokesčiai save.

klientų aptarnavimas:

Mes dirbame septynias dienas per savaitę, todėl prašome nedvejodami kreipkitės į mus bet kokį klausimą.

Grąžinimas:

Grąžina yra priimama, originalioje/užantspauduotus per 15 dienų nuo pristatymo. Naudojamas/atidarytuose elementai negali būti priimtas, pirkėjas bus atsakingas už grąžinimo, laivybos mokestis. Laivybos mokestis nėra grąžinamas.

[xlmodel]-[foto]-[0000] Nuotraukos Sąrašą

• Prekės Pavadinimas: Ateityje & Fancy
  • Produktų Klasifikacija: Konfeti
  • Proga: Vestuvių & Sužadėtuvių,Vestuvių