• Pagrindinis |
  • Ryšių Įranga |
  • Nemokamas Pristatymas LC/UPC 1x2 PLC Singlemode Splitter Optinio Pluošto SC Sąsaja Pluošto Šakojasi Prietaiso KELUSHI

Nemokamas Pristatymas LC/UPC 1x2 PLC Singlemode Splitter Optinio Pluošto SC Sąsaja Pluošto Šakojasi Prietaiso KELUSHI

  • (1 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: splitter optinio pluošto, optinio pluošto, optinio pluošto splitter, Pigūs splitter optinio pluošto, Aukštos Kokybės šviesolaidinį, Kinija optinio pluošto splitter Tiekėjų.

  • Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 5cm (7.87in x 5.91in x 1.97in)
  • Pakuotės Svoris: 0.169kg (0.37lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
€9.52

Nemokamas Pristatymas LC/UPC 1x2 PLC Singlemode Splitter Optinio Pluošto SC Sąsaja Pluošto Šakojasi Prietaiso KELUSHI Techninis Parametras 1x2 Veiklos Bangos ilgis (nm) 1310/1550 Veiklos juostos plotis (nm) ±40 Klasės P A įrašykite Nuostolis (dB) Kablys santykis: 1/99 ≤22.5/0.25 ≤23.5/0.35 2/98 ≤18.8/0.3 ≤19.5/0.4 3/97 ≤17.0/0.35 ≤17.8/0.45 5/95 ≤14.6/0.4 ≤15.5/0.5 10/90 ≤11.2/0.75 ≤12.0/0.8 20/80 ≤7.9/1.3 ≤8.4/1.4 30/70 ≤6.0/1.9 ≤6.3/2.1 40/60 ≤4.7/2.7 ≤4.9/2.9 50/50 ≤3.6 ≤3.8 Perteklinis Nuostolis(dB) 0.07 0.1 PDL(dB) ≤0.15 ≤0.20 Grįžti Nuostolis(dB) >50 Kryptingumas(dB) ≥55 Veikimo Temperatūra -40~85 Laikymo Temperatūra -40~85 Jungtis SC, FC, LC ar customerized

Apie mokėjimą

1. Mes priimame sąlyginio Deponavimo. Galite Mokėti per Alipay, Viza, "MasterCard", "Western Union", Banko pavedimu į Smokykla.lt.

2. Prašome sumokėti kiek įmanoma greičiau, taip, kad jūs galite gauti elementą anksčiau.

3. Pastaba: visi importo tarifas, kai prekė yra pirkėjo atsakomybė, nėra įtrauktos į pardavimo kainą arba laivybos mokesčiai; Bet mes pripažins produktas kaip dovana su mažesnės vertės, siekiant padėti jums lengvai gauti prekę per Muitinę.

Apie siuntos

1. LAIVYBOS visame PASAULYJE (išskyrus keletą šalių ir APO/FPO).

2. Visi užsakymai bus greitai tvarkomi, ir bus išvežti per 2-3 dienas po apmokėjimo patvirtino, Atostogų laikas pratęsiamas.

3,Prašome ne 1-3 mažai balų laivybos sukelti užjūrio laivybos turės įtakos daug veiksnių, pvz., Muitinės perdirbimo, Po streiko ir pan.

4. O mes nly laivo elementą prie patvirtino, kad adresus, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas atitinka savo pristatymo adresą.

5. Neprivaloma siuntimo būdai: Kinija Paštu, Oro Paštu, HongKong Post Oro Paštu, ePacket, EMS, DHL, "Fedex", UPS ir kt.

6. Beveik visus užsakymus pagal 2kg yra nemokamas pristatymas Kinija Po Oro Paštu. Prašome pasirinkti kitų laivybos būdais, jei jums reikia elementą skubiai!

7. Jūs galite sekti sklypas su sekimo numeriu svetainė: www.17track.net/zh-cn/

Apie sugrįžti &grąžinti

1. Jūs galite susisiekti su mumis ir tada siųsti elementą atgal į mus per 7 dienas nuo prekės yra pristatytos. Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienų mums bus malonu naudoti, ir nebus jums pasiūlyti grąžinti pinigus ar Pakeisti.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje. Beje, jūs privalote pateikti mums laivybos sekimo numerį bei konkrečių grąžinimo priežastis.

3. Mes jums siūlome grąžinti ar išsiųsti jums pakeitimo pagal tikrą būklę ir jūsų bus po to, kai jūs grįžti elementą.

4. Mes padengti visas siuntimo mokesčius, jei produktas yra pažeistas, ar ne, kaip aprašyta ant gaminio puslapį nuorodą.

Apie garantija

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi). Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma). Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio. MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Smokykla.lt!

3.Garantija krovinių apmoka pirkėjas.

Apie atsiliepimą

1. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad visi pirkėjai yra patenkinti mūsų produktų ir paslaugų.

2. Mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite palikti mums puikus 5 žvaigždučių teigiamų atsiliepimų, jei jums patinka straipsnis.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš jums bus atidaryti ginčo arba palikite mums neigiamų atsiliepimų, ir tada, mes jums geriausias sprendimas.


  • Directionality: >55dB
  • Veiklos Bangos Ilgis: 1260-1650mm
  • Produkto modelis: 1*2
  • Modelio Numeris: 1X2 PLC
  • Grįžti Nuostolių: >50dB
  • Prekės Pavadinimas: KELUSHI

Atsiliepimai

Birjan Gulmira
2018-03-29
5/5
arrived very rapido, product ootima quality

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

LX SFP 4050-00011-03 1310nm SFPExtreme Tinklų Sertifikuota Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.
€17.22
Finisar FWDM-1621-7D-51 FWDM-1621-7D-59 SFP Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.
€124.18
250M LC-SC Duplex 10 Gigabit Multimode 50/125 Optinio Pluošto Kabelis OM3 Savybės: ---Maža dangos ir atgal atspindys nuostolis ---Geros konvertuojamomis ---Geros ilgaamžiškumas ---Aukštos temperatūros stabilumas ---Standartas: Telcordia GR-326-CORE Programos: kabelinę televiziją; Aktyvus prietaisas nutraukimo; Telekomunikaciniai tinklai; Metro; Vietinių Tinklų; Duomenų tvarkymo tinklų; Bandymų
€128.31