Vintage Blue Drugelių Foto Cabochon Stiklo Bronzos Karoliai Pakabukas

Žymos: pakabukas karoliai, karoliai karoliai, stiklo karoliai, pakabukas, Pigūs karoliai pakabukas, Aukštos Kokybės karoliai karoliai, Kinija stiklo karoliai pakabukas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

pradėti

pabaiga

======= Sveiki atvykę į mūsų Smokykla.lt parduotuvėje! =======

Produkto Aprašymas

Dydis: Dia: 2,5 cm Su 50 cm grandinės (už papildomą grandinės 5cm )( jei jums reikia bet kokio dydžio,prašome susisiekti su mumis )(1 colis =2,54 cm) MOQ:1 vnt Spalvos:Sidabrinė , Bronzinė,Auksinė,Vario Plaukiojančios priemonės:Rankų darbo Pakuotė:Kiekvienas į Marlės maišelį . Proga:Visos Svoris:Apie 10 g, Jei jums reikia elementą, didelis kiekis,Prašome susisiekti su mumis už geriausią kainą.

Aišku nuotraukos:

------------ Pristatymas ------------

Sumaišykite Užsakymo

Tačiau atsiuntė sklypas yra normalu. Prašome nesijaudinkite apie tai. Ačiū už jūsų kantrybę.

Sumaišykite Kad> 7$, Smokykla.lt Standartinis Pristatymas (turi sekimo numerį ir Tarptautinių laivybos informaciją)

Sumaišykite Kad >$150,Nemokamas Pristatymas pagal EMS arba DHL ------------ Informacija ------------ 1. 100% Visiškai Naujas Ir Aukštos Kokybės. 2. Medžiaga: Lydinys,Stiklas 3. Spalva: Sidabro, Bronzos , Vario , Juoda 4. Grandinės Ilgis: 45+5 cm / 17.71+skirti 1,96 colių, 5. Pakabučiai dydis:2.8 cm*3.6 cm / 1.1*1.41 6 colių. P endant stiklo Skersmuo: 2,5 cm / 0.98 colių ------------ Pakuotės Turinys ------------ Pakuotė: 1*karoliai puikios būklės, pirkti su pasitikėjimu! Spalvos gali būti skirtingos, kaip ir skirtumas ekranas,pls suprasti.

• Metalų Tipas: Cinko Lydinys
  • Pavadinimas: nuotrauka stiklo cabochon
  • Formos\modelis: Gyvūnų
  • Ilgis: 50cm-55cm