• Žaislai Ir Pomėgiai |

Kalnų miestelio medinė dėlionė 1000 vienetų ersion dėlionės baltos kortelės suaugusiųjų vaikų švietimo žaislai

Žymos: medinės dėlionės, žaislas medienos švietimo, švietimo žaislai, Pigios medinės dėlionės, Aukštos Kokybės žaislų medienos švietimo, Kinijos žaislų švietimo Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 35cm x 35cm x 10cm (13.78in x 13.78in x 3.94in)

pradėkite Kaina: $25.99 Kaina: $25.99 Kaina: $25.99 Kaina: $29.99 Kaina: $29.99 Kaina: $25.99

pabaiga

1000 vienetų dėlionės kartu, dydis 75*50 cm!

Prašome comfirm kontaktinę informaciją, atidžiai.

1. Pristatymo terminas:

1) Transportas išsivysčiusiose šalyse yra apie 7-45 dienų

2) Nuotolinio šalyse yra apie 2-8 savaites

2 EMS, DHL, "Fedex" yra saugiau ir greičiau.

3 Jei norite pasirinkti Kinija Paštu, Oro Paštu ,Kartais ji bus ilgiau, nes blogas oras, atliekų laiko leidimas. Taigi, būkite kantrūs .

Laivybos laikas yra priklauso nuo pirkėjo muitinio įforminimo metu arba Force Majeure. Jei pirkėjas negauna prekių ilgą laiką, mes tikimės, pirkėjas gali kreiptis į savo muitų ar vietos, pašto tarnyba, siekdama gauti prekes kuo greičiau.

Grąžinimo Politika

4 Jei prekė yra nekokybiška, jūs galite grįžti grąžinamosios išmokos arba mainus per 15 dienų nuo informacijos gavimo.

5 Mes apsikeitimo gera nuo atsargų prieinamumą, ar grąžinti.

6 Jei esate nepatenkinti mūsų produktai ir paslaugos, prašome padėti "palikti Teigiamų Atsiliepimų" ir "5 Puikus Žvaigždžių" mums, kai jūs gaunate savo daiktus ir mes bus daryti tą patį už jus. Ačiū iš anksto!

7 Jei turite klausimų dėl sandorio, prieš palikdami jokių atsiliepimų, prašome susisiekti su mumis ir pateikti mums galimybę rasti sprendimą. Ačiū!

• Temos: Filmų ir TV
  • Lytis: Unisex
  • Tipas: Nėra
  • Masto: 1