• Žaislai Ir Pomėgiai |

Tapyba elnias medinės dėlionės 500 vienetų ersion dėlionės baltos kortelės suaugusiųjų vaikų švietimo žaislai

Žymos: elnias dėlionės, medinės dėlionės, žaislas medienos švietimo, Pigūs elnias dėlionės, Aukštos Kokybės pjūklelis mediniai, Kinijos žaislų medienos švietimo Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 35cm x 35cm x 10cm (13.78in x 13.78in x 3.94in)

pradėkite Kaina: $25.99 Kaina: $25.99 Kaina: $25.99 Kaina: $29.99 Kaina: $29.99 Kaina: $25.99

pabaiga

500 dalių dėlionė kartu, dydis 50*38 cm!

Prašome comfirm kontaktinę informaciją, atidžiai.

1. Pristatymo terminas:

1) Transportas išsivysčiusiose šalyse yra apie 7-45 dienų

2) Nuotolinio šalyse yra apie 2-8 savaites

2 EMS, DHL, "Fedex" yra saugiau ir greičiau.

3 Jei norite pasirinkti Kinija Paštu, Oro Paštu ,Kartais ji bus ilgiau, nes blogas oras, atliekų laiko leidimas. Taigi, būkite kantrūs .

Laivybos laikas yra priklauso nuo pirkėjo muitinio įforminimo metu arba Force Majeure. Jei pirkėjas negauna prekių ilgą laiką, mes tikimės, pirkėjas gali kreiptis į savo muitų ar vietos, pašto tarnyba, siekdama gauti prekes kuo greičiau.

Grąžinimo Politika

4 Jei prekė yra nekokybiška, jūs galite grįžti grąžinamosios išmokos arba mainus per 15 dienų nuo informacijos gavimo.

5 Mes apsikeitimo gera nuo atsargų prieinamumą, ar grąžinti.

6 Jei esate nepatenkinti mūsų produktai ir paslaugos, prašome padėti "palikti Teigiamų Atsiliepimų" ir "5 Puikus Žvaigždžių" mums, kai jūs gaunate savo daiktus ir mes bus daryti tą patį už jus. Ačiū iš anksto!

7 Jei turite klausimų dėl sandorio, prieš palikdami jokių atsiliepimų, prašome susisiekti su mumis ir pateikti mums galimybę rasti sprendimą. Ačiū!

• Masto: 1
  • Tipas: Nėra
  • Temos: Filmų ir TV
  • Medžiaga: Mediena
  • Lytis: Unisex
  • Amžius: Suaugusieji
  • Prekės Pavadinimas: ASNOWRIN

5 x 27A MN27 12V Šarminės Baterijos 5VNT 27A L828 12V ŠARMINĖS BATERIJOS LAIVAS oro paštu Taip pat žinomas kaip :- L828 . 5vnt/lizdinės plokštelės kortelės,1 kortelės didesnį kiekį galima gauti daugiau nuolaida! Mes esame baterijos DIDMENINĖ,Jei norite pirkti daugiau baterijų, prašome susisiekti su mumis. Modelis 27A Įtampos 12.0 V Norminal talpa
625ZZ Guolių 5x16x5 Dengti Rutuliniai Guoliai 100 vienetų Prekė: 625-ZZ Rutulinis Guolis Viduje Skersmuo: 5 mm Išorinis Skersmuo:16 mm Atraminis Plotis:5 mm Medžiaga:Plienas, Chrome Metalinės plombos abiejų pusių Gilių griovelių geometrija dideliu greičiu, ir remti abiejų radialinio ir ašinių apkrovų Pls maloniai pastaba: tai yra 100 vnt./daug.
5vnt rankena stalčių spintelė rankena apvali savisriegiai rankena grybų 5vnt stalčiaus rankena rankena stalčių spintelė rankena apvali savarankiškai bakstelėję rankena, metaline rankena, Specifikacija: 1.Medžiaga: ABS plastikas 2.Spalva: kaip paveikslėlyje 3.dydis:plotis 30mm,aukštis 25mm 4.Ypatybė: Parodyti savo specialios privačios skonį Su